KS Armatura - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Kalendarium

25

06-2017

niedziela

26

06-2017

pon.

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

30

06-2017

piątek

01

07-2017

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 41, wczoraj: 162
ogółem: 1 313 765

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Grupa młodsza terminarz

SKŁAD:

  1. Jan Korcyl (2002)
  2. Patryk Gibadło (2004)
  3. Damian Ruszkowski (2002)
  4. Karol Oliwa (2002)
  5. Jan Wojewoda (2002)
  6. Jakub Mońka (2002)
  7. Oliwier Bacia (2002)
  8. Bartosz Byliniak (2002)
  9. Oskar Wesołek (2002)
  10. Kacper Janas (2002)

1 kolejka     30.04.2011  

Polska - Rumunia (SP Borek IV)      4 : 1   bramki: Bartek Byliniak 2 ,Oskar Wesołek 1 ,Oliwier Bacia  1                                                                            asysty: Oliwier Bacia 2 , Oskar Wesołek 1

Polska - Irlandia (SP Borek I)            3 : 0   bramki: Bartek Byliniak 2, Damian Ruszkowski 1                                                                                                asysty: Oliwier Bacia 2, Kacper Janas 1

Polska - Chorwacja (SP Borek VI)      0:0

 

2 kolejka      07.05.2011

Polska - Austria (Jadwiga)                     0 : 2

Polska - Francja (Dunajec II N.Sącz)   0 : 3

Polska - Turcja (Cracovia I)                    0 : 1

 

3 kolejka      14.05.2011

Pauza

 

4 kolejka      21.05.2011

10:05  (boisko 1)   Polska - Finlandia (AP21 III)      2 : 1     br.:B.Byliniak 2 , as.:O.Bacia, K.Janas

11:20  (boisko 2)   Polska - Niemcy (Skawina II)     3 : 4     br.:O.Bacia 2 (1 karny),B.Byliniak, as:J.Wojewoda

12:05  (boisko 3)   Polska - Belgia (SP162)            4 : 0     br.:B.Byliniak 3,O.Wesołek                                                                                                                       as:K.Janas 2,O.Bacia ,O.Wesołek

 

5 kolejka      28.05.2011

Pauza

 

6 kolejka      04.06.2011

08:30 - 08:55  (boisko 3)   Polska - Ukraina (AP21 I)      7 : 1     br.:B.Byliniak 6, O.Wesołek 1  as.:O.Bacia 6

09:25 - 09:50  (boisko 3)   Polska - Holandia (Górnik Libiąż)     2 : 0     br.:O.Wesołek,O.Bacia (k) ; as:O.Bacia

 

7 kolejka      11.06.2011

08:00 - 08:25  (boisko 3)   Polska - Szwecja (AP21 II)         2 : 3     br.:J.Wojewoda, O.Wesołek as.:J.Wojewoda     

08:50 - 09:15  (boisko 2)   Polska - Rosja (SP 33 Kielce)    1 : 2     br.:J.Mońka          as:O.Bacia

 

8 kolejka      18.06.2011    FINAŁY-Faza Play-Off

08:50 - 09:15   I Runda                    Polska - Watykan (SP138 Mydlniki)    3 : 0    br.:O.Wesołek, O.Bacia, K.Janas                                                                                                                          as.:J.Wojewoda 3x !!!!!     

10:05 - 10:30   II Runda - 1/8 finału   Polska - Austria (Jadwiga Kraków)       2 : 3    br.:O.Wesołek, K.Janas                                                                                                                                         as:

 

Najnowsza galeria

Trampkarze: Arma vs.Borek
Ładowanie...

Reklama

Zczuba.tv

Logowanie

Ankiety

Ankieta dla Rodziców Orlików i Żaków KS Armatura.Jak oceniasz prowadzenie drużyny przez Kadrę (Trener,Kierownik)

Treningi

KONTO KLUBOWE - wpłata składek z podaniem imienia i nazwiska zawodnika,

drużyny oraz miesiąca którego dotyczy wpłata

67 1090 2053 0000 0001 1642 4810

Aktualnie letnie treningi  odbywają się:

          Żaki (rocznik 2006 i młodsi)  wtorki 17:30 i czwartki 17:30 (boisko ul.Chmielna 10)

         Orliki (rocznik 2004 i 2005)  wtorki 17:00 i czwartki 17:00 (boisko ul.Chmielna 10)

         Młodziki (rocznik 2002 i 2003) -  wtorki 17:00 i czwartki 17:00 (boisko ul.Chmielna 10)

Treningi na hali - od listopada do marca. W zależności od pogody.

Umiesz i lubisz grać w piłkę nożną, przyjdź do nas i pokaż co potrafisz. Grasz w innej drużynie, u nas lepiej i ciekawiej.

Tworzymy fajną atmosferę,bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i różnych turniejach organizujemy imprezy klubowe.

Na każdy trening należy zabierać piłkę oraz wodę do picia (niegazowaną).

Zapraszamy na treningi wszystkie roczniki.

Bliższe informacje : 

ŻAKI (rocznik 2006 i młodsi)

691350352 - trener Jan Iżewski

ORLIKI  2004

731302271 - Andrzej Zagata

ORLIKI  2005

609018582 - trener Krzysztof Spytek

MŁODZIKI 2002

792323054 - trener Dariusz Dębski

601485071 - kierownik drużyny Dariusz Janas

MŁODZIKI 2003

505176763 - trener  Konrad Korzeniowski