KS Armatura - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Kalendarium

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 153, wczoraj: 133
ogółem: 1 334 464

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Grupa starsza terminarz

SKŁAD:

  1. Miłosz Szymański (2001)
  2. Mateusz Mazur (2001)
  3. Jakub Gibadło (2001)
  4. Szymon Kiełbasa (2001)
  5. Szymon Błażej (2000)
  6. Kacper Stolarz (2001)
  7. Aleksandra Stolarz (2003)
  8. Łukasz Hojoł (2000)
  9. Bartłomiej Nykiel (2001)

 

1 kolejka      30.04.2011 

Polska - Serbia (AP-21  2000)         0 : 2

Polska - Mołdawia (Hutnik 2000)    0 : 8

Polska - Litwa   (SP Górnik Libiąż)  1 : 4         bramka: Łukasz Hojoł

 

2 kolejka       08.05.2011

Polska - Holandia (SP Borek V)      0 : 2

Polska - Ukraina (Skawinka I)         1 : 0         bramka: Jakub Gibadło                                                                                                                                              asysta : Kacper Stolarz

 

3 kolejka       15.05.2011

8:25 (boisko 2)  Polska - Estonia ( Orzeł Myślenice)    1 : 1       br.: J.Gibadło, as: M.Mazur

9:40 (boisko 2)  Polska - Czechy  (Cracovia I)     1 : 4      br.: K.Stolarz, as.: J.Gibadło

 

4 kolejka      22.05.2011

Pauza

 

5 kolejka      29.04.2011 

9:00 - 9:25 (spar.-boisko 3) Polska - Białoruś (SP 162)    2 : 2       br.:Ł.Hojoł , K.Stolarz, as: M.Mazur

10:40 - 11:05 (spar.-boisko 3) Polska - Norwegia (Jadwiga III)  0 : 1

11:55 - 12:20 (gr.-boisko 3) Polska - Irlandia  (Halny Andrychów)  0 : 4

 

6 kolejka       05.06.2011

15:00 - 15:25 (boisko 2)  Polska - Szwajcaria ( Wisła 2001 )   0 : 0       br.:      , as:

15:50 - 16:15 (boisko Gór.)  Polska - Łotwa  (AP 21 II 2001)     3 : 0      br.: J.Gibadło, M.Mazur, Ł.Hojoł,                                                                                                                             as.:K.Stolarz, J.Gibadło, M.Mazur

 

7 kolejka       12.06.2011

8:25 - 8:50 (boisko górne)  Polska - Węgry  (Bronowianka II)           1 : 1                     br.:M.Mazur    as:J.Gibadło

9:15 - 9:40 (boisko 3)        Polska - Luksemburg (AP21 IV 2001)     3 : 0 walkower       br.:            as.:

15:30 - 15:55 (boisko górne) Polska - Austria (Sandecja II)              3 : 0 walkower

 

8 kolejka       19.06.2011      FINAŁY

8:00 - 8:25                       Polska - Słowenia (Gdowia Gdów)            3 : 0  br.:J.Gibadło, Ł.Hojoł, M.Mazur                                                                                                                    as:Sz.Błażej 2x , J.Gibadło

9:15 - 9:40                       Polska - Bośn.i Herc. (Jadwiga II 2000)     0 : 6  br.:            as.:

Najnowsza galeria

Trampkarze: Arma vs.Borek
Ładowanie...

Reklama

Zczuba.tv

Logowanie

Ankiety

Ankieta dla Rodziców Orlików i Żaków KS Armatura.Jak oceniasz prowadzenie drużyny przez Kadrę (Trener,Kierownik)

Treningi

KONTO KLUBOWE - wpłata składek z podaniem imienia i nazwiska zawodnika,

drużyny oraz miesiąca którego dotyczy wpłata

67 1090 2053 0000 0001 1642 4810

Aktualnie letnie treningi  odbywają się:

          Żaki (rocznik 2006 i młodsi)  wtorki 17:30 i czwartki 17:30 (boisko ul.Chmielna 10)

         Orliki (rocznik 2004 i 2005)  wtorki 17:00 i czwartki 17:00 (boisko ul.Chmielna 10)

         Młodziki (rocznik 2002 i 2003) -  wtorki 17:00 i czwartki 17:00 (boisko ul.Chmielna 10)

Treningi na hali - od listopada do marca. W zależności od pogody.

Umiesz i lubisz grać w piłkę nożną, przyjdź do nas i pokaż co potrafisz. Grasz w innej drużynie, u nas lepiej i ciekawiej.

Tworzymy fajną atmosferę,bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i różnych turniejach organizujemy imprezy klubowe.

Na każdy trening należy zabierać piłkę oraz wodę do picia (niegazowaną).

Zapraszamy na treningi wszystkie roczniki.

Bliższe informacje : 

ŻAKI (rocznik 2006 i młodsi)

691350352 - trener Jan Iżewski

ORLIKI  2004

731302271 - Andrzej Zagata

ORLIKI  2005

609018582 - trener Krzysztof Spytek

MŁODZIKI 2002

792323054 - trener Dariusz Dębski

601485071 - kierownik drużyny Dariusz Janas

MŁODZIKI 2003

505176763 - trener  Konrad Korzeniowski