KS Armatura - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Kalendarium

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 188, wczoraj: 246
ogółem: 1 400 944

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Regulamin rozgrywek

REGULAMIN ROZGRYWEK

MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2011
DZIEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W WIEKU 7 – 11 LAT
W PIŁCE NOŻNEJ


§1 - Organizator

Stowarzyszenie Kochamy Sport z siedzibą we Wrocławiu 54-614, przy ulicy Trawowej 63/9.

§2 - Misja

1. Popularyzacja sportu wśród najmłodszych poprzez zaangażowanie dzieci oraz ich rodzin do uprawiania czynnego sportu,

2. Szerzenie zdrowego trybu życia,

3. Celem naszym jest zapewnienie wszystkim dzieciom ciekawego spędzenia czasu poprzez zaoferowanie im imprezy, w której uczestniczyć będą mogły wraz z rodzicami, opiekunami.


§3 - Honorowy Patronat

Prezydent Gdynii: Wojciech Szczurek; Prezydent Łodzi: Hanna Zdanowska; Prezydent Bydgoszczy: Rafał Burski; Prezydent Krakowa: Jacek Majchrowski; Prezydent Szczecina: Piotr Krzystek; Prezydent Poznania: Ryszard Grobelny; Wojewoda Mazowiecki: Jacek Kozłowski; Wojewoda Lubelska: Genowefa Tokarska; Wojewoda Śląski: Zygmunt Łukaszczyk; Wojewoda Kujawsko – Pomorski: ; Marszałek województwa mazowieckiego: Adam Struzik; Marszałek województwa lubelskiego: Krzysztof Hetman; Marszałek województwa kujawsko – pomorskiego: ;.

§4 - Patronat Sportowy

Reprezentanci Polski w piłce nożnej: Marcin Wasilewski gracz drużyny Anderlecht Bruksela, Euzebiusz Smolarek gracz zespołu Polonia Warszawa.

§5 - Media

RADIO ZET, PRZEGLĄD SPORTOWY, GAZETA WROCŁAWSKA, KURIER LUBELSKI, EXPRESS BYDGOSKI, DZIENNIK ZACHODNI, DZIENNIK POLSKI, EXPRESS ILUSTROWANY, DZIENNIK BAŁTYCKI, GŁOS WIELKOPOLSKI, KURIER SZCZECIŃSKI, POLSKA MAZOWSZE,

§ 6 - Termin


1. Rozgrywki rozpoczną się w dniu 30 kwietnia 2011 i będą się odbywały poprzez wszystkie weekendy (sobota i niedziela) aż do dnia 12 czerwca 2011. W godzinach wg. § 7.

2. W dniach 18 – 19 czerwca 2011 w każdym mieście odbędą się rozgrywki pucharowe – finały rozgrywek w każdym mieście. W godzinach wg. § 7.

3. Rozgrywki zakończone zostaną Finałem Finałów w dniach 24 czerwca 2011 w godzinach 14.00 – 19.00, 25 czerwca 2011 w godzinach 10.00 – 19.00 oraz w dniu 26 czerwca 2011 w godzinach 10.00 – 15.00 na stadionie Miejskiego Centrum Sportu przy ul. Oporowskiej we Wrocławiu oraz Uroczystym Zakończeniem Deichmann Mini Mistrzostw Europy 2011 w dniu 26 czerwca w godzinach 15.00 – 16.00 także na stadionie Miejskiego Centrum Sportu we Wrocławiu.

§ 7 - Miejsce

Wrocław: Stadion Miejskie Centrum Sportu, ul. Lotnicza 72; godz: 8-14

Łódź: MOSIR Łódź, ul. 6 sierpnia 71; godz. 9-15

Warszawa: Gimnazjum nr 145, ul. Krasiczyńska 4/6; godz. 10-16

Lublin: SP nr 30, ul. Nałkowskich 110; godz.10-16

Tychy: MOSM TYCHY ul. Andersa 22; godz. 13-19 i 8-14

Kraków: J&J SPORT CENTER SKOTNIKI, ul. Winnicka 40; godz. 8-14

Bydgoszcz: TKKF ul. Słowiańska 7; godz.8-14

Gdynia: TKKF CHECZ, ul. Zamenhofa 18; godz. 8-14

Białystok: MOSP Jagiellonia, ul. Antoniukowska; godz. 8-14

Toruń:

Dąbrowa Górnicza: ZS nr 3 ul. Morcinka ; godz. 8-14

Zielona Góra:

Szczecin: SP nr 16 ul. Chobolańska 20; godz.9-15

Poznań: WTKKF, ul. Winogrady 11; godz. 14-20 i 9-15

§ 8 - Uczestnicy

1. Rozgrywki prowadzone będą w dwóch kategoriach wiekowych, dzieci urodzone w roku 2002 i młodsi (pierwsza kategoria wiekowa) oraz dzieci urodzone w latach 2000 - 2001 (druga kategoria wiekowa),

2. Pierwsza grupa wiekowa rozgrywa swoje mecze w każdą sobotę, druga grupa wiekowa w każdą niedzielę,

3. W rozgrywkach startują dziewczynki i chłopcy, w każdej drużynie jest zarezerwowane minimum jedno miejsce dla dziewczynki. W grupie starszej dopuszcza się możliwość udziału dziewczynki urodzonej w roku 1999.

4. Drużyny składać się będą z 8 - 10 dzieci,

5. Dzieci, które zgłoszą się indywidualnie do rozgrywek będą w drodze losowej (kolejność zgłoszeń) grupowane w drużyny,

6. Spośród opiekunów, rodziców, sympatyków zostanie wybrany manager,

7. Nazwy drużyn (Nazwy Państw Europejskich) zostaną przydzielone według kolejności zgłoszeń.

§ 9 – Zgłoszenia

Ukonstytuowane drużyny można będzie zgłosić drogą mailową: biuro@kochamsport.pl, lub FAX-em pod numer: (071) 374 45 30 już od 1 Marca po wypełnianiu odpowiedniego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej www.kochamsport.pl Zgłoszenie to musi zostać potwierdzone wpłatą wpisowego, oraz dostarczeniem indywidualnych kart zgłoszeń, do 28 kwietnia 2010 do godz. 24.00.

2. Zgłoszenia indywidualne, jak również już ukonstytuowanych drużyn dzieci będą przyjmowane osobiście, przez pracowników organizatora, w każdą sobotę i niedzielę od 9 kwietnia do 17 kwietnia w godzinach 12.00 – 16.00 oraz w dni powszednie od dnia 4 kwietnia do 29 kwietnia w godzinach 17.00 – 20.00 w miejscu gdzie przeprowadzone będą zawody, (z wyjątkiem 23, 24, 25 kwietnia (Święta Wielkiej Nocy).

3. Dla wszystkich zainteresowanych informacją o rozgrywkach czynny będzie telefon o numerze (0 71) 354 83 70 od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 15.00 oraz e-mail: biuro@kochamsport.pl,

4. Zgłaszając się opiekun jest zobowiązany do wpłaty kwoty adekwatnej do ilości zgłaszanych dzieci, oraz do wypełnienia i dostarczenia druku zgłoszeniowego,

5. W przypadku pozostania wolnych miejsc organizator może przyjmować zgłoszenia już po rozpoczęciu rozgrywek,

6. Wszystkie dzieci biorące udział w turnieju zostaną ubezpieczone od NNW w firmie SIGNAL IDUNA, po uprzednim wypełnieniu odpowiedniego formularza. Ubezpieczenie obowiązuje od dnia złożenia formularza na ręce koordynatora rozgrywek.

6. Casus „Dream Team”

Nie dopuszcza się możliwości zgłaszania drużyn, mających na celu próbę tworzenia tzw. „dream teamów” w celu zwiększenia szans na zwycięstwo w turnieju za wszelką cenę. Postanawiamy, iż manager zgłaszający całą drużynę, której zawodnicy nie są powiązani miejscem zamieszkania, jedną szkołą, lub przynależnością klubową, musi liczyć się z tym, iż będzie musiał uzasadnić powody zgłoszenia takiego składu. Jeśli powody zgłoszenia takiej drużyny nie będą zgodne z zasadami fair play oraz zasadami naszego turnieju, takie zgłoszenie może być unieważnione, lub manager może zostać poproszony o zmiany w składzie, aby wszystkie chętne dzieci mogły uczestniczyć w turnieju, zgodnie z wyżej wymienionymi zasadami.

§ 10 - Informacje przy zgłoszeniu

1. Imię i nazwisko dziecka,
2. Data urodzenia dziecka,
3. Miejsce zamieszkania,
4. Imię i nazwisko opiekuna,
5. Podpis opiekuna,
6. Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka będącego pod moją opieką w rozgrywkach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu przez organizatora, używanych tylko i wyłącznie do celów związanych z rozgrywkami oraz wyrażam zgodę na użycie wizerunku mojej osoby oraz wizerunku mojego dziecka, które zgłaszam do rozgrywek.
7. Oświadczam, że moje dziecko, będące pod moją opieką, może uczestniczyć w rozgrywkach i nie istnieją żadne przeciwwskazania zdrowotne, aby w tych rozgrywkach uczestniczyło.
8. Biorę pełną odpowiedzialność za swoje dziecko w czasie trwania rozgrywek.
9. Podpis opiekuna

§ 11 - Koszt udziału w rozgrywkach

1. Koszt udziału dziecka w rozgrywkach wynosi 60 PLN. W ramach tej odpłatności dziecko otrzyma:

a. na własność, od organizatora, strój piłkarski (koszulkę, spodenki oraz getry),

b. każdy uczestnik zostanie ubezpieczony od NNW przez firmę Signal Iduna

c. Każde dziecko biorące udział w rozgrywkach otrzyma imienny Dyplom oraz medal,

d. Po trzy najlepsze drużyny w każdym mieście otrzymają pamiątkowe puchary.

e. Najlepsze drużyny (zwycięzcy w obu kategoriach wiekowych) z każdego miasta, na koszt organizatora wyjeżdżają na dwudniowy Finał Finałów do Wrocławia,

f. Każde dziecko, na koszt organizatora, uczestniczące w Finale Finałów we Wrocławiu otrzyma puchar i pamiątkowy medal,

g. Najlepsze drużyny z Finału Finałów we Wrocławiu, w obu kategoriach wiekowych, na koszt organizatora, wyjeżdżają na mecz Realu Madryt, oraz na mecz Anderlechtu Bruksela (zagraniczne wyjazdy trwające kilka dni),

h. Dwie spośród wszystkich zgłoszonych drużyn ma szansę wylosować wyjazd na mecz Borrussi Dortmund, oraz spotkanie z Ebim Smolarkiem i wziąć udział w treningu piłkarskim prowadzonym przez Ebiego,


2. Organizator nie zabezpiecza obuwia do gry w piłkę nożną oraz dojazdów na miejsce rozgrywek,

3. Wszystkie wpłaty muszą być dokonane osobiście, przez zgłaszającego dziecko opiekuna, osobie przyjmującej zgłoszenia na miejscu rozgrywek w godzinach opisanych w § 9.

§12 – System rozgrywek

1. Każda drużyna rozgrywać będzie od dwóch do trzech spotkań w każdy dzień rozgrywkowy,
2. Dzieci grają w systemie każdy z każdym przez osiem tygodni rozgrywkowych (może zdarzyć się tak, że zespoły zagrają kilka razy z tą samą drużyną),
3. Dzieci rozgrywają mecze na dwóch boiskach równolegle.

4. W zależności od liczebności drużyn w poszczególnych kategoriach wiekowych, zespoły mogą zostać podzielone na dwie grupy wiekowe.

5. Finały miejskie będą rozgrywane systemem play-off po wcześniejszym rozstawieniu na podstawie tabeli sporządzonej na podstawie wyników z pierwszych siedmiu weekendów.

§13 – Rozgrywki, pierwsze siedem tygodni

Mini Mistrzostwa Europy 2011


(weekendy 30 kwietnia – 12 czerwca)

1. W dniu otwarcia turnieju, zgłoszone drużyny otrzymają stroje w barwach przydzielonych w trakcie zapisów reprezentacji,

2. Każda drużyna przez pierwsze siedem weekendów rozegra 14 meczów (po jednym z każdą drużyną, w przypadku, gdy będzie to możliwe)

3. Punkty są przyznawane wg zasady: 3 za zwycięstwo, 1 za remis, 0 za porażkę,
4. Po zakończeniu siódmego weekendu zostanie stworzona tabela uwzględniająca wyniki meczów rozegrane według grafiku ustalonego przez organizatora.
5. Drużyny które nie pojawią się na 4 weekendach nie będą mogły wystąpić w fazie play-off.

6. Na podstawie tabeli zostanie ustalone rozstawienie w fazie play-off.

7. W przypadku tej samej ilości punktów o miejscach decydują:

i. Wynik bezpośredniego spotkania między zainteresowanymi drużynami,

ii. W przypadku remisu – lepszy stosunek bramek strzelonych do straconych.

iii. Przy dalszej równości – większa ilość bramek strzelonych,

iv. Przy dalszej równości – organizator zarządza losowanie.


8. W grafiku gier mogą zostać wyznaczone mecze towarzyskie nie zaliczane do klasyfikacji, (może to wynikać ze sprawnego przeprowadzania rozgrywek), mecze towarzyskie zostaną odpowiednio oznaczone na oficjalnej stronie internetowej turnieju, oraz w miejscu rozgrywek.

§14 - Rozgrywki pucharowe

Mini Mistrzostwa Europy 2011


(weekend 18 – 19 czerwca)

1. W fazie pucharowej drużyny są rozstawione od numeru 1 do numeru 20,

2. W fazie wstępnej rozegrane zostaną cztery mecze, w których zmierzą się drużyny z przypisanymi następującymi numerami: mecz pomiędzy drużyną nr 13 – nr 20 (zwycięzcy tego spotkania zostanie przypisany do dalszej części pucharu nr 13), nr 14 – nr 19 (przypisany numer 14), nr 15 – nr 18 (przypisany numer 15) oraz nr 16 – nr 17 (przypisany numer 16),

3. Mecze pierwszej rundy pucharowej rozgrywane są w następującym schemacie: drużyna rozstawiona z numerem 1 gra z drużyną numer 16 (zwycięzca otrzymuje numer A), 2 – 15 (zwycięzca nr B), 3 – 14 (C), 4 – 13 (D), 5 – 12 (E), 6 – 11 (F), 7 – 10 (G), 8 – 9 (H),

4. Mecze drugiej rundy pucharowej: drużyna A gra z drużyną H (zwycięzca otrzymuje nr I), B – G (II), C – F (III), D – E (IV),

5. Mecze półfinałowe rundy pucharowej: drużyna I z drużyną IV (zwycięzca awansuje do finału z nr 1), drużyna II z drużyną III (zwycięzca awansuje do finału z nr 2),

6. Finał rozegra się pomiędzy zwycięzcami półfinałów - nr 1 z nr 2,

7. W każdym etapie fazy pucharowej drużyna rozgrywa jeden mecz, który musi zakończyć się wyłonieniem zwycięzcy,

8. W przypadku kiedy mecz zakończy się po regulaminowym czasie ( 2 razy po 10 minut) remisem:

a. Zarządzana jest dogrywka – 2 razy 2,50 minut,

b. Jeżeli dogrywka nie wyłoni zwycięzcy zarządzana jest seria rzutów karnych,

c. W serii rzutów karnych strzelanych jest 5 karnych,

d. W przypadku meczów, które nie zostały rozstrzygnięte sędzia zarządza 5 minutową dogrywkę (2 x 2,5 minuty), jeśli w dalszym ciągu utrzyma się remis, sędzia zarządza serię 5 rzutów karnych (manager drużyny dostarcza listę 5 zawodników sędziemu), w przypadku remisu nastąpią serie pojedynczych rzutów karnych, aż do rozstrzygnięcia. Kolejne rzuty karne wykonują zawodnicy którzy jeszcze nie strzelali. Jeżeli wszystkie dzieci wykonają rzut karny z danej drużyny a nie zapadnie rozstrzygnięcie to dzieci zaczynają strzelać rzuty karne w tej samej kolejności w jakiej rozpoczynały strzelanie rzutów karnych.


9. Mecze pucharowe wyłaniają zwycięzcę rozgrywek w miastach.

§15 - Walkowery

1. Zawody należy zweryfikować jako przegrane 0-3 na niekorzyść:

a. Drużyny, która z własnej winy nie staje do zawodów lub spóźni się więcej niż 15 minut,

b. Drużyny, w której brał udział zawodnik nie uprawniony do gry (nie zgłoszony do drużyny w czasie zapisów),

c. Drużyny, która przed zakończeniem zawodów samowolnie zejdzie z boiska, lub której ilość zawodników będzie mniejsza niż 4 dzieci,

d. Drużyny, której zawodnik, manager bądź rodzic w czasie zawodów czynnie znieważył któregokolwiek z sędziów bądź organizatorów,

e. Drużyny, w składzie której występował zawodnik legitymujący się fałszywym dowodem tożsamości (legitymacją szkolną) bądź zawodnik odmawiający okazania dokumentu tożsamości (legitymacji szkolnej) organizatorowi, przed meczem lub w przerwie meczu.

f. W przypadku naruszenia przepisów przez obie drużyny zostaną one ukarane obustronnym walkowerem,

2. W przypadku uzyskania przez przeciwnika wyniku korzystniejszego aniżeli walkower – utrzymuje się wynik uzyskany na boisku z pozbawieniem zdobytych bramek drużyny ukaranej.

§16 - Finał Finałów we Wrocławiu

Zwycięzcy pucharów (drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w każdym mieście) wyjeżdżają w dniach 24 - 26 czerwca do Wrocławia i tam rozgrywają turniej finałowy metodą dwie grupy każdy z każdym. W ten sposób wyłonieni zostaną zwycięzcy Mini Mistrzostw Europy 2011.

§17 - Zespoły

1. Zespoły składać się będą z 8 - 10 zawodników (w tym minimum jedna dziewczynka) plus opiekun drużyny,

2. Czas trwania zawodów – dwa razy 10 minut z przerwą 1 minuty,

3. Liczba zawodników na boisku 5 (pięcioro dzieci) plus bramkarz,

4. Obuwie piłkarskie - sportowe. Zakaz gry w tzw. wkrętach (korkach metalowych),

5. Piłki do gry numer 4,

6. Wymiary boiska 30 metrów na 60 metrów,

7. Bramki o wymiarach 2 metry na 5 metrów,

8. Zmiany w locie, tak zwane „hokejowe”.

§18 - Przepisy

Obowiązują przepisy PZPN w zakresie rozgrywek grup dziecięcych z wyjątkami:

1. nie obowiązuje przepis o pozycji spalonej,

2. odległość „muru” przy stałych fragmentach gry wynosi 5 metrów,

3. rzut karny wykonywany jest z odległości 9 metrów,

4. wprowadzenie piłki do gry ze środka boiska musi być poprzedzone podaniem,

5. wprowadzenie piłki do gry przez bramkarza dowolne,

6. sędzia może karać zawodników wykluczeniem na dwie minuty w razie rażącego przekroczenia przepisów bądź nie sportowego zachowania się,

7. Zespoły składają się z 5 zawodników w polu + bramkarz, jedynym wyjątkiem jest wprowadzenie na boisko dziewczynki, która jest wzmocnieniem drużyny. Jeśli obie drużyny mają w składzie dziewczynkę to grają 7 na 7 (5 chłopców w polu + dziewczynka + bramkarz), jeśli natomiast w jednej drużynie jest dziewczynka, a w drugiej nie ma to ta pierwsza gra w przewadze o tę dziewczynkę.

§19 - Dokumenty tożsamości

Każde dziecko występujące w rozgrywkach zobowiązane jest do posiadania przy sobie dokumentu tożsamości (legitymacji szkolnej). Brak okazania dokumentu tożsamości (legitymacji szkolnej) na prośbę organizatora, lub managera drużyny przeciwnej przed rozpoczęciem meczu, lub w przerwie meczu, czyni zawodnika nieuprawnionym do gry i powoduje niedopuszczenie go do zawodów. Podczas „Finałów Miejskich” , wszyscy zawodnicy, każdej drużyny są zobowiązani do posiadania legitymacji, .

§20 - Przepisy porządkowe

W czasie rozgrywania spotkania obowiązują przepisy fair play.

Jakiekolwiek zakłócanie porządku rozgrywanych spotkań, czy przerw pomiędzy nimi, będą przez organizatora natychmiast karane wykluczeniem zawodników z rozgrywek.

Jeżeli w miejscu rozgrywek będzie się znajdował rodzic (opiekun), któregokolwiek zawodnika pod wyraźnym wpływem alkoholu, organizator ma prawo wykluczyć daną drużynę z rozgrywek.

Wszelkie rozstrzyganie jakichkolwiek sporów i protestów leży po stronie organizatora.

§21 - Opieka nad dziećmi

W czasie trwania rozgrywek na ich miejscu znajdować się będą:

- punkt medyczny,

- toalety,

- punkty gastronomiczne odpłatne,

- wszyscy uczestnicy zostaną ubezpieczeni przez organizatora od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w firmie SIGNAL IDUNA.

§22 - Nagrody

Wszyscy uczestnicy otrzymają imienne dyplomy oraz medale. Zwycięzcy rozgrywek w każdym mieście dodatkowo otrzymają puchary.
Wszystkie dzieci uczestniczące w Finale Finałów otrzymają puchary i medale.
Głównymi nagrodami dla zespołów, które wygrają „Finał Finałów” we Wrocławiu, będą: dla grupy starszej wyjazd na mecz Realu Madryt., dla grupy młodszej wyjazd na mecz Borussi Dortmund. Nagrodami specjalnymi jest możliwość wylosowania przez wszystkie zgłoszone drużyny, wyjazdu na mecz Anderlechtu Bruksela i spotkanie z Marcinem Wasilewskim, oraz wyjazdu do Ebiego Smolarka na wspólny trening.


Ze sportowym pozdrowieniem,
Organizator
Tomasz Kucharski
Prezes Stowarzyszenia Kochamy Sport

Wrocław, 31.01.2011 r.

Najnowsza galeria

Trampkarze: Arma vs.Borek
Ładowanie...

Reklama

Zczuba.tv

Logowanie

Ankiety

Ankieta dla Rodziców Orlików i Żaków KS Armatura.Jak oceniasz prowadzenie drużyny przez Kadrę (Trener,Kierownik)

Treningi

KONTO KLUBOWE - wpłata składek z podaniem imienia i nazwiska zawodnika,

drużyny oraz miesiąca którego dotyczy wpłata

67 1090 2053 0000 0001 1642 4810

Aktualnie letnie treningi  odbywają się:

          Żaki (rocznik 2006 i młodsi)  wtorki 17:30 i czwartki 17:30 (boisko ul.Chmielna 10)

         Orliki (rocznik 2004 i 2005)  wtorki 17:00 i czwartki 17:00 (boisko ul.Chmielna 10)

         Młodziki (rocznik 2002 i 2003) -  wtorki 17:00 i czwartki 17:00 (boisko ul.Chmielna 10)

Treningi na hali - od listopada do marca. W zależności od pogody.

Umiesz i lubisz grać w piłkę nożną, przyjdź do nas i pokaż co potrafisz. Grasz w innej drużynie, u nas lepiej i ciekawiej.

Tworzymy fajną atmosferę,bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i różnych turniejach organizujemy imprezy klubowe.

Na każdy trening należy zabierać piłkę oraz wodę do picia (niegazowaną).

Zapraszamy na treningi wszystkie roczniki.

Bliższe informacje : 

ŻAKI (rocznik 2006 i młodsi)

691350352 - trener Jan Iżewski

ORLIKI  2004

731302271 - Andrzej Zagata

ORLIKI  2005

609018582 - trener Krzysztof Spytek

MŁODZIKI 2002

792323054 - trener Dariusz Dębski

601485071 - kierownik drużyny Dariusz Janas

MŁODZIKI 2003

505176763 - trener  Konrad Korzeniowski